Lahka, prešita ženska James Harvest Scarsdale – modna, lahka jakna iz recikliranega poliestra z navpičnim prešivanjem za sodoben videz. Kakovostna moška jakna v stilu bomberja je odlična izbira za hladnejše mesece. Idealna kot poslovna ali promocijska jakna. Na jakno tiskamo vaš logotip za prepoznavno podobo podjetja.
Ženska jakna Scarsdale – je sodobna interpretacijo brezčasnega videza bomberja. Ta lahka jakna, izdelana iz certificiranega recikliranega poliestra, je kot nalašč za hladnejše mesece, saj ponuja slog in udobje. Tako kot njegov telovnik ima elegantno navpično prešivanje za sodoben rob. Mehki rebrasti ovratnik, manšete in rob s kontrastnimi črtami iz barvne palete kolekcije dodajo elegantno in prepoznavno podrobnost.
Dodatno opremljen z vodoodbojnim C0 Bionic Finish Eco.
Barve: 600 mornarska, 900 črna
Material: zunanjost: 100% reciklirani poliester; Podloga: 95% reycled poliester- 5% poliester, Bluesign Podloga: 100% reciklirani poliester, 180g
Velikosti: XS-XXL
Smo podjetje, ki vam ponuja posebna, personalizirana in inovativna promocijska ter poslovna darila. Nudimo vam veliko izbiro, poseben design, visoko kvaliteto ter pravočasno dobavo.